• Oferty pracy
    Inżynier - Konstruktor d/s chłodnictwa

Oferty pracy

Wilkowice koło Leszna
0000-00-00

Arkton Sp. z o.o. produkuje urządzenia chłodnicze od 1991 r.
Zespoły sprężarkowe, agregaty, chillery i urządzenia specjalne wytwarzane przez Arkton pracują w największych zakładach mięsnych w Polsce, w zakładach przetwórstwa spożywczego, supermarketach, centrach dystrybucyjnych, mleczarniach, piekarniach, tunelach zamrażalniczych, lodowiskach, zakładach przetwórstwa ryb jak również w hutach, kopalniach i na statkach.
Firma Arkton należy do Grupy Berling

www.arkton.pl

Miejsce pracy: Wilkowice koło Leszna
Województwo: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie  urządzeń chłodniczych, poszukiwanie nowych komponentów do tych urządzeń oraz ich rozwój technologiczny.
Docelowo osoba ta będzie również wsparciem działu handlowego oraz produkcyjnego od strony technicznej.

Wymagania:

 - wykształcenie wyższe techniczne bądź student ostatniego roku,

 - umiejętność obsługi programów projektowych 3D poparta doświadczeniem (znajomość 3D Solidworks będzie dodatkowym atutem),

 - znajomość zasad termodynamiki oraz chłodnictwa (będzie dodatkowym autem)
 - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (będzie dodatkowym autem)
 - dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
 - dokładność, wnikliwość, skrupulatność,
 - zdolności organizacyjne i samodzielność,
 - zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- unormowany czas pracy.

CV oraz list motywacyjny proszę przesłać bezpośrednio na adres: praca@arkton.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, wyślij swoją aplikację. aplikuj